poniedziałek, 30 maja 2011

Witam!

Cześć! Właśnie postanowiłam zacząć pisać o mojej pasji, a mianowicie o lalkach.
Zbieram je od niedawna i postanowiłam odnowić kilka z nich.
Zaczęło się od znalezienia lalki w piwnicy, to jedyna lalka, która została mi po przeprowadzce, gdyż karton z lalkami i innymi zabawkami zaginął z resztą zabawek... Pamiętam jak było mi przykro, gdy nie miałam się czym bawić. Bardzo się ucieszyłam, gdy w piwnicy znalazłam tę lalkę. Myślałam, że nie mam już żadnych pamiątek z dzieciństwa, a tu taka niespodzianka.
Oglądałam też lalki Tonner, mają takie piękne stroje!

Okazało się, że reroot nie jest łatwy, gdy lalka ma dziurę w głowie i nie mam pojęcia jak ją wypełnić... Będę wdzięczna za pomoc! Na zdjęciach czy filmikach w sieci wszystko wydaje się takie łatwe. ;)


Pozdrawiam serdecznie!!!
Magda :)

________________________________________________Hi! I decided to start writing about my passion - dolls.

I collect them recently and decided to renew some of them.
It started with finding a doll in the basement, the only doll that was given to me after we have moved here, because cardboard with dolls and other toys was missing from the rest of the toys ... I remember when I was sad when I had nothing to play with. I was very happy when I found this doll basement. I thought that I no longer have any memorabilia from his childhood, and here such a surprise.
I watched The Tonner dolls they have such beautiful clothes!


It turned out that reroot is not easy when the doll has a hole in my head and I have no idea how to fill it ... I will be grateful for your help! In the pictures, or network films all seems so easy. ;)
Best wishes!
Best wishes!Magda :)

5 komentarzy:

 1. Witaj , czekam na wpisy :):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj wśród lalkomaniaków:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, cześć! :)
  Mam nadzieję, że coś mi się tu uda pododawać, żeby się Wam spodobało. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam wśród blogowiczów-lalkowiczów :) Z niecierpliwością czekam na wpisy o lalkach, nowy kolekcjoner to zawsze ktoś ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie kolejną lalkomaniaczkę! Także czekam na wpisy - każda nowa osoba wnosi ze sobą coś ciekawego razem ze swoimi lalkami! Pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń