sobota, 11 czerwca 2011

Kolejna identyfikacja.

Cześć, właśnie kończę reroot pannie Cali Girl, ale międzyczasie dostałam (od koleżanki) taką lalę znalezioną w Second Handzie. Włosy już doprowadziłam do porządku, są nieźle przerzedzone. Miała na sobie różowy gorset bez jednego ramiączka ( jutro jej przyszyję), który widać na zdjęciu (nie wiem czy to część jej garderoby czy też nie). Mi wygląda na baletnicę bądź wróżkę, ale drugiej takiej na necie znaleźć nie mogę... Ciałko całe plastikowe, nogi są różowe.
Ciałko - Indonesia 1966
Głowa - 1998

_____________________

Hi, I am just finishing reroot Miss Cali Girl, but meanwhile I got (from my friend) the doll found in the Second Hand Shop. Hair has already led to the order are good thinned. She was wearing a pink corset without straps (I sew it tomorrow), which you can see in the picture (I do not know if it's part of her wardrobe or not). Looks like a ballerina or a fairy, but the other on the Internet I can not find ... 
Corpus is whole plastic, feet are pink.
Corpus - Indonesia 1966

Head - 1998Lepszych zdjęć nie udało mi się zrobić. Na tyłku ma literki "b" i kwiatki.


Cały dzień siedziałam i znalazłam ją!!! :D
To BARBIE DOLL Ballerina NIB 2005 Pink Tutu Blonde!!!


11 komentarzy:

 1. jesli chcesz dobrej identyfikacji niestety te zdjecia są za słąbe... prosimy lepsze typu zdjec portretowych jak w galeri... a sam napis na główce i plecach nic nie da bo to ma wiekszosc lalek produkowanych w ty okresie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy mój aparat da radę z lepszymi zdjęciami. :/ Postaram się. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze nastawienie ostrości, musi być wyraźnie widoczny makijaż- czasem lalki różnią się dosłownie o "jedną rzęsę". No i przede wszystkich nie rób zdjęć w kierunku okna. Ustaw lalę przodem do światła, ty musisz mieć słońce za plecami.

  OdpowiedzUsuń
 4. No tyle to wiem, ale obecnie mam tylko cyfrówkę, lustrzanka popsuta... I tym czymś nie wychodzą ostre zdjęcia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się nie znam, ale wiem jedno- to jakaś baletnica xD
  A tak na serio, podoba mi się jej buźka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Udało mi się znaleźć co to za lalka!!! Cały dzień w sieci - mam dość! :)

  Amaret - buźkę ma bardzo ciekawą, nie jest typowo barbie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz cierpliwość dziewczyno ! Mi by się nie chciało tyle siedzieć nad jedna lalką. A laleczka bardzo ładna - fajne ma te różowe nóżki :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę być konsekwentna w poszukiwaniach tak samo jak w szyciu czy reroocie. :) Jeśli nie będę to na nic takie hobby. :) To moje pierwsze "zbieractwo" i chcę je kontynuować. :) Dobrze, że znalazłam jaka to lalka, jeśli nie znajdę stroju to uszyję jej podobny. :) Gorzej z dwoma cali girl, bo stroje ich mają duże detali i ciężko będzie. :) Pozdrawiam wieczornie. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No i jak to dobrze być cierpliwym? Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Amaret - nie wiem czy jestem bardziej cierpliwa czy uparta. :) Znajomi twierdzą, że to drugie, dlatego mam nadzieję, że jak najdłużej będę uparta w tworzeniu ubrać dla lalek i reroocie. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń