środa, 17 sierpnia 2011

Dracula and his Brides.

Wczoraj szukają nowej lalki dla siebie weszłam na stronkę Integrity i ujrzałam nową kolekcję "Dracula and his Brides". Lalki zrobiły na mnie duże wrażenie, może ze względu, że obecnie przeżywamy "wampirzą modę".


Zdjęcie ze strony: http://www.integritytoys.com/page/brands/name:dracula_and_his_brides

Chciałabym mieć wszystkie trzy, ale na pierwszy rzut kupię tę czarną, jest śliczna. Natomiast ruda i blondyna wyglądają jak z filmu "Van Helsing". 

 Forever and Ever, the Contessa


Uważam, że wszystkie trzy wampirzyce mają wspaniałe suknie.


 Eternally Together, Lucy


Lucyna ma ekstra buty, idealne do sesji zdjęciowych.

Yours Evermore, Mina


Mina najbardziej mnie urzekła - ma piękne czerwone usta, ciemnobrązowe włosy oraz oczy pomalowane na smokey eyes. 

Najmniejsze wrażenie zrobił na mnie sam Hrabia Dracula, czegoś mi w nim brakuje, jest mało straszny. Ma przewidywalny garnitur, włosy związane w kok lub kitkę, nie mogłam na necie znaleźć jak wygląda z tyłu.
Jak Wam się podobają Wampiry z Integrity Toys?

8 komentarzy:

 1. To prawda - Mina jest piękna, mnie natomiast najbardziej podoba się ta ruda, ostatnio urzekają mnie właśnie rude lalki :)

  Co do ebay, trochę boję się zaufać paypalowi, ale ktoś poradził mi, że może bezpieczniej byłoby z kartą przedpłaconą podpiętą pod paypal, która zwykle ma osobny rachunek, na który na chwilę przed transkacją przelewa się potrzebną kwotę. Ale może wypowie się ktoś kto faktycznie używa paypal?

  OdpowiedzUsuń
 2. No to widzę, że kilka wampirzyc zamieszka w Polsce;) Ja zakochana jestem w Minie i już na nią czekam- jestem tak podekscytowana, że nie mam cierpliwości zajmować się swoimi pannami ani blogiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupowałam na eBay przez Paypal, mój facet przez inny serwis, ale także przez system Paypal i nie mieliśmy do niego żadnych zastrzeżeń. Zakupy na ebay przez Paypala są ubezpieczone, więc myślę, że nie ma powodów do obaw, naprawdę :-)

  Lalki są rzeczywiście piękne, na pewno jedną z nich warto mieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. olaaa78 - Ruda też mnie kusi, ale przecież nie można mieć wszystkiego. :)

  privace - widzę, że obie będziemy mieć tę samą pannę, już się doczekać nie mogę, gdyby nie wydatki związane z dzieckiem, to pewnie już dziś bym ją zamówiła. :) Tak poczekam jeszcze te 2 tyg. i Mina będzie moja!!! :D

  dollsecondhand - właśnie tego się boję, że coś może pójść nie tak z Paypalem, lub ktoś nie wyśle mi paczki. Różnie to bywa, mam ciocię w Stanach, ale ona raczej nie będzie mi biegać za lalkami, za dużo ma spraw na głowie. :) Skoro mówisz, że bezpieczne to poczytam trochę o tym Paypalu i zapłacę przez niego. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mina także i mnie się straszliwie podoba, ale tyle pieniędzy wydać na lalkę jeszcze nie jestem w stanie. Dlatego Wam strasznie zazdroszczę i z niecierpliwością czekam na pierwsze wpisy :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Używam Paypal odkąd pamiętam i nigdy nie miałam problemów. Sam w sobie Paypal oferuje dużo lepszą ochronę niż Allegro, bo Allegro każe skakać przez płotki i w przypadku oszustwa być może z wielką łaską zwrócą połowę pieniędzy- Paypal w przypadku konfliktu prawie zawsze bierze stronę kupującego i zwraca pieniądze, no chyba że sprzedający może udowodnić że paczka "zginęła" z winy poczty.
  Zgadzam się że Hrabia raczej nie zachwyca, ma spuchniętą szyję jakby miał świnkę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ruda jest genialna! ogólnie super seria, naprawdę mi się podoba:) ale ja łykam wampiry w każdym wydaniu (nie wliczając tylko tych 'zmierzchowych').

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za przemiłe słowa o moim blogu:) Bardzo się ciesze, że te moje lale Ci się podobaja;)
  Seria wampirza jest faktycznie super - ruda rządzi;)
  Co do paypala, to korzystam, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie mam tez karty podpietej, tylko kasa leci prosto z konta.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń